Hakkımızda

         SARI HUKUK BÜROSU, Avukat Gökhan SARI tarafından Eskişehir’de kurulmuştur. Hukuk büromuz kurulduğu günden itibaren; avukatlık mesleğinin etik değerlerine saygılı, kayıtsız şartsız her koşulda adalet ve hukukun üstünlüğü ilkelerini gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. SARI HUKUK olarak; sorumluluk, bilgi, kalite ve sadakat prensibi ile müvekkil odaklı çalışmaktayız.

     SARI HUKUK BÜROSU olarak hukukun çeşitli dallarında sürekli geliştirilen ve farklılaştırılan üstün kaliteli hukuk hizmetlerimiz vasıtasıyla, müvekkillerimizin hukuki sorun yaşamasının önlenmesi ve yaşanan hukuki sorunların etkin bir şekilde çözüme kavuşturulmasını amaçlamaktayız. Müvekkilimizin bilgi mahremiyetini önemsemekte; müvekkillerimize koruyucu ve uyuşmazlık bazlı hukuki destek vermekteyiz. Bu ilkelerimiz ve prensiplerimiz çerçevesinde pratik, sistematik ve hızlı ulaşılabilir avukatlık hizmeti sunmaktayız. Sonuç ve çözüm odaklı çalışmalarımız ile hukukun her alanında faaliyet göstermekteyiz.  

SARI HUKUK BÜROSU Çalışma Alanları

Aile Hukuku

İcra ve İflas Hukuku 
Miras Hukuku 
Ceza Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

İdare ve Vergi Hukuku
Sözleşmeler Hukuku
Rekabet Hukuku
Ticari İşletme ve Şirketler Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Tüketici Hukuku

Dernekler Vakıflar ve Siyasi Partiler Hukuku

 

Gsm : 0530 094 77 26

 Tel   : 0222 405 65 75 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Instagram - Beyaz Çember
  • LinkedIn Clean

Sitede yer alan materyaller sadece bilgilendirme maksatlı olup Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca hukuki öneri, teklif, danışmanlık veya reklam teşkil etmez. Tüm telif hakları, Avukat Gökhan Sarı Hukuk Bürosu’na ait olup, bilgisayara indirilmesi, kopyalanması, çoğaltılması, herhangi bir ortamda yayınlanması yasaktır. Eskişehir Boşanma Avukatı | Gökhan Sarı'ya ait web sayfasıdır.